Stawianie baniek

Profesjonalna opieka pielęgniarska na terenie Graczy
i okolicznych miejscowości na terenie gminy Niemodlin i Lewin Brzeski.

Posiadam doświadczenie w stawianiu baniek i zapewniam moim Pacjentom pełną obsługę w tym właśnie zakresie. Bańki stawiam w domu u Pacjenta .
Dysponuję własnym wyposażeniem potrzebnym do stawiania baniek. Bańki stawiane przeze mnie są odpowiednio przygotowane do zabiegu i dopasowuję je także indywidualnie do stanu zdrowia Pacjenta. Postępuję zgodnie z wszystkimi zasadami bezpieczeństwa, co powoduje, że zabieg nie niesie dla Pacjenta ryzyka i jest maksymalnie skuteczny.

Stawianie baniek jest naturalną metodą leczenia, która stosowana jest od lat i ma wielu zwolenników. Metoda ta wywodzi się z medycyny arabskiej i chińskiej. Aktualnie jest bardzo popularna w medycynie rosyjskiej, a także stosowana jest w Polsce.
Do stawiania baniek wg. obowiązujących standardów medycznych  i używam baniek próżniowych. Zaopatrzone są one w specjalny zawór, a wytworzenie podciśnienia następuje przez wyssanie powietrza pompką, już po przyłożeniu bańki do skóry pacjenta.

Bańki lecznicze – wskazania

zapaleniu oskrzeli

infekcjach wirusowych dróg oddechowych

grypie

bólach kręgosłupa

zapalenia stawów

rwie kulszowej

nawracających anginach

astmie oskrzelowej

dolegliwości jelitowych

Bańki lecznicze – przeciwwskazania

nowotwory

leczenie lekami przeciwzakrzepowymi

anemia

ciąża

wysoka gorączka – powyżej 38 C

hemofilia

zapalenie skóry

i, ponieważ , ale, tak, i, ponieważ , ale, tak, i, ponieważ , ale, tak ,„co najważniejsze”, „ponieważ”, „dlatego” lub „oprócz”. przede wszystkim, najbardziej godne uwagi, z pewnością, jeszcze więcej, wydaje się, być może, prawdopodobnie, prawie, w związku z tym, w związku z tym, w związku z tym, podobnie, podobnie, podczas gdy w przeciwieństwie, ponieważ, dlatego, ze względu na to, że, przede wszystkim wreszcie także inny,Podsumowując, podsumowując, w skrócie

Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Marzena Zarzycka

ul. Kręta 2 , 49-156 Gracze

600-464-253

gabinet@pielegniarkazarzycka.pl